Kino4ua.com
480p
PG-13

Мережа

Рік:
Ор. назва:
The Net
Країна:
США
Режисер:
Ірвін Вінклер
Тривалість:
01:54:18
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Існування Анджели Беннет повністю комп’ютеризоване. Їй байдуже, але в якийсь момент це буде видалено. Мандруючи комп’ютерною мережею, Анджела випадково перетинає шлях преторіанців. Преторіанці виявилися частиною організованої групи хакерів, які зламали системи національної безпеки, обвали фондових ринків, авіакатастрофи та вбивства, вчинені лише з однієї зброї: глобального Інтернету.

Вони видаляють її особову справу і вписують в біографію Анжели нове ім'я та нову судимість. За сфабрикованими даними, Анжела є небезпечним розшукуваним злочинцем. Вона повинна знайти в собі сили, щоб боротися зі злим комп'ютером-генієм. ©Kino4ua Мережа 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?