Kino4ua.com
HD 720p
CCR

Декстер (1 - 8 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dexter
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Манос мл.
Тривалість:
00:55:04
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | QTV (s1-6), субтитри (s7),НТН (s8) / CC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой серіалу Декстер Морган - холоднокровний судмедексперт в поліції Маямі. У нього немає почуттів, зовсім. Йому байдужі любов і секс, його не цікавить в житті нічого, крім ... вбивств. За виворотом звичайного життя ховається холоднокровний серійний вбивця.

Коли герой був маленьким, на його очах жорстоко вбили його матір. Після цього з ним стало відбуватися щось не те. Хлопчика усиновив поліцейський Гарі Морган. Він рано виявив відхилення в психіці хлопчика, але зрозумів, що боротися з ними марно. Тому він вирішив направити його психопатію в правильне русло, якщо можна так сказати. Він навчив пасинка вбивати злочинців, які уникли покарання, які перебувають на волі покидьків і відморозків, при цьому майстерно знищувати докази і не залишати слідів.

Щоб Декстер ні в кого не викликав підозри, прийомний батько навчив його ще й прикидатися нормальною людиною - зображати емоції, заводити стосунки. Так герой і живе, вдень прикидається людиною, вночі стає самим собою - хижаком. Він холоднокровно вистежує і заганяє свою жертву і вбиває її. Вбивство для нього - справжнє мистецтво. Він продумує ритуал до дрібниць і втілює його в життя ... ©Kino4ua Декстер (1 - 8 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.6
Основний торрент
1 сезон
4 сезон
5 сезон
6 сезон
7 сезон
8 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?