Kino4ua.com
HD 720p
G

Дитина напрокат

Рік:
Ор. назва:
Rent-a-Kid
Країна:
США, Канада
Режисер:
Фред Гербер
Тривалість:
01:25:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Гаррі Харбор володіє магазином, де можна взяти напрокат будь-що (включно зі скатертинами та склянками). Він переконаний, що
Оскільки цей план працює скрізь, він вирішує застосувати його, замінюючи свого сина, який відповідає за притулок. Згідно з філософією Хабера-старшого, батьки повинні спочатку відпустити дітей на деякий час, а потім погодитися стати постійними опікунами, коли вони порозуміються. Ця технологія особливо підходить для нерішучих людей, які сумніваються в своїх академічних досягненнях, і дітей старшого віку, яких родина рідко приймає.
Почувши, як пара Сіракуз обговорює плани на майбутнє в ресторані, він пропонує тимчасово жити вокальним тріо Моллі, Брендона та Кайла, які мріють про дім. Дорослим потрібно трохи підлаштувати своє життя під те, як виглядає палата, а дітям – звикати до хороших стосунків. Але в кінці експерименту, незважаючи на всі труднощі, вони вже не знають, як жити один без одного... ©Kino4ua Дитина напрокат 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?