Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Штовхачі

Рік:
Ор. назва:
Clockers
Країна:
США
Режисер:
Спайк Лі
Тривалість:
02:08:20
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Розповсюдження наркотиків – складна і небезпечна справа. Бруклін, Нью-Йорк. Головний дилер тут Родні Літтл. Його наймає Крокер (людина, яка може цілодобово продавати наркотики) Рональд «Страйк» Данем. Чоловік дуже старається догодити своєму начальнику. Рональд завжди повинен бути на сторожі. Ні поліцейські рейди, ні конкуренти не підвели його. Крім того, молодий «Страйк» дуже хворобливий чоловік, постійно рве кров'ю. Ще один дилер, Дарріл Адамс, з'явився в районі, як розповідається у фільмі.
Родні повідомляє про це Рональду. Останній, недовго думаючи, наказав хлопцеві усунути свого конкурента. «Страйк» занадто слабкий, щоб це зробити, тому він просить допомоги у брата Віктора. Адамса знайшли вбитим у маленькій кав'ярні. Детективи Рокко Кляйн і Ларрі Мазіллі працюють над розкриттям цього злочину. Віктор вважає, що вбивство скоїв його брат і бере на себе всю відповідальність. Ларрі байдуже, кого посадити у в'язницю, але Рокко хоче знати правду. Кляйн добре розуміє, що Віктор просто не може вбити. ©Kino4ua Штовхачі 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?