Kino4ua.com
HD 720p
G

Наполеон

Рік:
Ор. назва:
Napoleon
Країна:
Австралія, Японія
Режисер:
Маріо Андреачіо
Тривалість:
01:17:15
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Герой цього фільму аж ніяк не імператор і тим більше не торт. Це миле пухнасте цуценя, яке мріє про свободу, подорожі та пригоди. Як подарунок на день народження малюк відразу стає предметом захоплення і розчулення для всіх присутніх. Однак сам Наполеон був цим не в захваті. Опинившись в клітці з повітряною кулею, він випадково вилітає з неї і опиняється в абсолютно чужому і ворожому світі. Тут починається дивовижна пригода маленького бунтаря.
Дика Австралія виявилася не такою райдужною і доброзичливою, як він собі уявляв. Так, хлопець мріяв про свободу і прислухався до заклику своїх предків, але вони були дикими собаками дінго, а він був одомашненим цуценям, народженим у теплі та безпеці. І ті, хто переходять перед ним, не всі миролюбні та доброзичливі. Скільки б коштувала чорна кішка з вогненними очима, самотня й божевільна, можливо, готова зжерти все, що менше за неї? Проте не все так драматично. Переживши чимало пригод і знайшовши багато друзів, герой все ж зміг зрозуміти, що немає нічого чудовішого за дім. ©Kino4ua Наполеон 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?