Kino4ua.com
HD 720p
PG

Індіанець у шафі

Рік:
Ор. назва:
The Indian in the Cupboard
Країна:
США
Режисер:
Френк Оз
Тривалість:
01:36:09
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Головний герой фільму, маленький хлопчик на ім'я Омрі, отримує на день народження шафку для іграшок, яку його старший брат випадково підібрав на вулиці. На жаль, замкнені мініатюрні меблі були марні, поки мати студента не дістала ключ від своєї величезної колекції всіляких прикрас. Не придумуючи нічого більш винахідливого, дитина замкнула мініатюрного індіанця в шафку. Через деякий час він почав підозрювати, що хтось несамовито дряпається по замкнених дверцятах іграшки. Вражений до глибини душі, хлопець, на свій подив, виявляє, що іграшка, яку знайшов його брат, може чарівним чином оживити будь-яку іграшку в домі...  ©Kino4ua Індіанець у шафі 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?