Kino4ua.com
HD 720p
R

Темний полудень

Рік:
Ор. назва:
The Passion of Darkly Noon
Країна:
Велика Британія, Німеччина, Бельгія
Режисер:
Філіп Рідлі
Тривалість:
01:40:51
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Enter Film
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Джуд, водій вантажівки, випадково знаходить хлопчика без свідомості на узліссі. Він відводить його в дім своїх найближчих друзів Каллі та Клея. Прийшовши до тями, юнак називає себе Темним Полуднем і каже йому, що його батьки померли, і що він єдиний, хто дивом вижив, і що він є послідовником культу. Дарклі деякий час побув у милостивого господаря й одужав. Однак незабаром хлопець виявляє, що має сильне сексуальне бажання до Каллі. Але це почуття для нього дуже незвичне, адже його завжди вчили, що хіть — це страшний гріх. Він ще більше пригнічений тим, що Каллі кохає Клея. ©Kino4ua Темний полудень 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?