Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хелловін / Геловін / Хеллоуін 6: Прокляття Майкла Маєрса

Рік:
Ор. назва:
Halloween: The Curse of Michael Myers
Країна:
США
Режисер:
Джо Чаппелль
Тривалість:
01:28:11
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал
За сюжетом фільму жахів "Геловін 6: Прокляття Майкла Майєрса", безжалісний божевільний-психопат повертається, щоб покінчити з родом до свого єдиного живого родича, кузена божевільного, Джеймі Ллойда. Однак Джеймі народжує дитину, а отже, сімейна лінія зберігається. Однак Джеймі народжує дитину, що означає продовження роду. Тепер життя матері та її дитини в небезпеці, а жовтень добігає кінця, і жителі маленького містечка Геддонфілд не хочуть святкувати День усіх святих, оскільки пам'ять про жахливі криваві вбивства ще свіжа в їхній пам'яті.
Однак трагічні події минулого не заважають деяким дивним людям любити і поклонятися маніяку-вбивці Майклу Майерсу. Так, члени стародавньої секти відроджують зло, а Маєрса використовують як вісника смерті та знаряддя вбивства. Однак природжений убивця не має наміру ставати маріонеткою виродків і жорстоко вбиває всіх членів секти та вирушає на пошуки своєї дитини, Джеймі Ллойда... ©Kino4ua Хелловін / Геловін / Хеллоуін 6: Прокляття Майкла Маєрса 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?