Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Поцілунок смерті

Рік:
Ор. назва:
Kiss of Death
Країна:
США
Режисер:
Барбет Шредер
Тривалість:
01:40:42
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Джиммі Кілмартін - колишній ув'язнений. Однак його життя не стало легшим, коли він вийшов на волю. Поліція не залишила Джиммі іншого вибору, як використати його як інформатора. Тоді Джиммі довелося вирішити складну проблему. Йому доводиться вправно лавірувати між амбітними амбіціями прокурора, який прагне посадити за ґрати всіх гангстерів міста, і смертоносною тактикою безжального лідера злочинного синдикату, для якого перший ворог - це зрадник. У безвихідній ситуації Джиммі готовий сам відчути подих смерті, аби вирватися з безодні брехні та зради. ©Kino4ua Поцілунок смерті 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?