Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Маленька принцеса

Рік:
Ор. назва:
A Little Princess
Країна:
США
Режисер:
Альфонсо Куарон
Тривалість:
01:37:21
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Сара живе зі своїм батьком в Індії. Батько любить і балує свою єдину доньку. Одного дня його призивають на військову службу і він змушений відвезти Сару до приватної школи-інтернату в Нью-Йорку, залишивши доньку під опікою вчителів та вихователів. Життєрадісна і кмітлива Сара швидко стає проблемою для керівника інтернату і не користується загальною любов'ю. Дівчинка дуже сумує за батьком, але її завжди підтримує думка про те, що вона залишиться його улюбленою маленькою принцесою. Завдяки уяві, доброті та дитячій сміливості Сара з легкістю долає всі життєві негаразди та допомагає тим, хто потребує дружньої підтримки. ©Kino4ua Маленька принцеса 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?