Kino4ua.com
HD 720p
R

Безпека

Рік:
Ор. назва:
Safe
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Тодд Гейнс
Тривалість:
01:58:55
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Все в житті Керол Уайт було схоже на красиву казку. Люблячий чоловік, комфортне життя, чудовий син, розкішний будинок, багато друзів, вирощування троянд і заняття аеробікою. Але одного дня трапляється щось несподіване. Хвороба невідомої причини непомітно прогресує. Загадкова хвороба вражає основи самосвідомості, залишаючи лікарів у стані цілковитої розгубленості. Основними симптомами хвороби є напади задишки, непритомності та втоми; Синдром 20-го століття вражає психіку пацієнта і починається повна і незворотна криза особистості. Керол та її сім'я залишаються у відчаї, не знаючи ні причини хвороби, ні того, як звільнитися від цієї дивної недуги. ©Kino4ua Безпека 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?