Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Стрілець

Рік:
Ор. назва:
The Shooter / Hidden Assassin
Країна:
США, Чехія, Іспанія, Франція, Велика Британія
Режисер:
Тед Котчефф
Тривалість:
01:28:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Відносини між Сполученими Штатами та Островом Свободи остаточно загострилися після вбивства кубинського посла в Нью-Йорку. У такій тривожній атмосфері готується кубинсько-американський саміт, який відбудеться в Празі. ЦРУ отримує інформацію про підготовку вбивства двох глав держав і відправляє до Праги головного агента Майкла Дейна. Йому вдається нейтралізувати Сімону Росс, паризького вбивцю та господиню нічного клубу. Її підозрюють у вбивстві кубинського посла. Однак після захоплення Сімони Майкл раптом усвідомлює, що інший вбивця намагається підставити жінку. ©Kino4ua Стрілець 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?