Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Опус містера Голланда

Рік:
Ор. назва:
Mr. Holland's Opus
Країна:
США
Режисер:
Стівен Герек
Тривалість:
02:22:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Талановитий композитор Гленн Холланд не просто любить музику, він живе нею настільки яскраво, що не уявляє свого життя без неї. Окрім того, що Гленн Голланд пише музику, він також є вчителем і дає дітям музичну освіту. Однак Гленн дуже засмучується, коли розуміє, що бути шкільним вчителем - це надто складна для нього місія, адже вона вимагає особливого підходу до кожного учня.
Однак найскладнішим учнем у його житті буде його син, який глухий від народження. Глен ніколи не очікував отримати такий удар долі, але він повинен зробити все, що в його силах, щоб допомогти синові зрозуміти, що таке музика і наскільки вона прекрасна. Втім, Глен робить все можливе, щоб допомогти йому зрозуміти, що таке музика і наскільки вона прекрасна. ©Kino4ua Опус містера Голланда 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?