Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Зламана стріла

Рік:
Ор. назва:
Broken Arrow
Країна:
США
Режисер:
Джон Ву
Тривалість:
01:48:21
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Майор Вік "Дік" Дікінс і капітан Райлі Хейл, головні герої "Зламаної стріли", - пілоти і напарники у ВПС США.
Їх відправляють на секретні навчання, щоб перевірити ефективність малопомітного бомбардувальника з двома термоядерними бомбами. Але раптом Дікінс дістає пістолет і намагається вбити свого товариша. У кабіні між пілотами спалахує бійка. Вік кидає Райлі, скидає і піднімає бомбу, погрожує державі, дає неправдиву інформацію про те, що сталося з базою, а також покидає літак.
Командування відправляє на місце катастрофи спецназ, але Дікінс передбачає такий розвиток подій і втручається без запрошення.
Хейлу вдається пережити аварійну посадку. Він знайомиться з Террі, місцевим рейнджером, який просить дівчину про допомогу. Майор намагається заволодіти ядерною зброєю, але Хейл знає його ходи та егоїстичні мотиви, що змушує його замислитися над тим, чи є у нього реальний шанс перемогти супротивника. ©Kino4ua Зламана стріла 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?