Kino4ua.com
480p
R

Чорна маска

Рік:
Ор. назва:
Black Mask / Hak Hap
Країна:
США
Режисер:
Деніел Лі
Тривалість:
01:39:22
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Російською - Оригінал
У 1992 році взвод солдатів з фільму "Чорна маска" був підданий унікальному секретному експерименту без їхньої згоди. Усім учасникам видалили нервові центри, щоб вони не відчували болю, не мали емоцій і билися на смерть. Їх виховували у спеціальних школах і тренували, щоб вони стали справжніми вбивцями. Згодом взвод втомився від такого життя, і його члени розпустилися. Один із солдатів вирішує переїхати до Гонконгу і влаштуватися на роботу бібліотекарем.
Під впливом свого нового друга капітана Стоуна герой одягає маску, яка повністю змінює його зовнішність, і починає боротися з наркодилерами. Його колишні колеги зі школи кілерів дізнаються, хто стоїть на заваді їхнім інтересам, і вирішують відправити колишнього коханого солдатом. Його завдання - переконати головного героя повернутися до криміналу. Однак Чіу вже зустрів свою нову кохану, працівницю бібліотеки, і їй також загрожує смертельна небезпека. ©Kino4ua Чорна маска 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?