Kino4ua.com
FullHD 1080p
NC-17

Автокатастрофа

Рік:
Ор. назва:
Crash
Країна:
Канада, Велика Британія
Режисер:
Девід Кроненберг
Тривалість:
01:39:49
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Фільм режисера Девіда Кроненберґа знятий за мотивами однойменного роману Джеймса Балларда 1973 року. Фільм "Зіткнення" зображує своєрідне сексуальне збочення, в якому люди отримують величезне сексуальне задоволення від автомобільної аварії. Головні герої, Джеймс Баллард, який працює продюсером, та його дружина Кет - шукачі еротичних пригод. Секс може стати звичкою, якщо його не урізноманітнити. Крім того, вони обоє мають сильну пристрасть до автомобілів. Одного разу Джеймс випадково потрапляє в жахливу автокатастрофу. У лікарні він знайомиться з Воганом та його подругою Гелен, які також постраждали в аварії.
Баллард бачить сексуальність розтрощених тіл і красу пошкодженого металу і раптом відчуває тугу за автомобілями, за високою швидкістю і, зрештою, за вимушеною аварією, якої він тоді не розуміє. Зрештою, він не самотній, і незабаром Баллард та його нові друзі опиняються у вихорі сексуальних збочень.
Так Кетрін і Джеймс починають підкорювати нове для себе захоплення. Це сексуальний кайф, який вони отримують від розбитих машин і покручених тіл. Фільм викликав багато суперечок. Автор роману заявив, що фільм є досить небезпечним в усіх відношеннях. ©Kino4ua Автокатастрофа 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
21+
21+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?