Kino4ua.com
480p
PG-13

Незнайомка з Уайлдфелл-Холлу (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Tenant of Wildfell Hall
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Майк Баркер
Тривалість:
1 серія: 00:50:00 (цілком серій: 3)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ПЕРШИЙ
Переклад:
Original English Оригінал
Молода жінка на ім'я Хелен і її син Артур поселяються в покинутому маєтку в Йоркширі. Незнайома людина швидко стає центром уваги всіх жителів району, життя тут розмірене і неквапливе, небагате подіями. Місіс Грем уникає людських контактів і віддає перевагу далеким знайомствам. Ця дія викликає подальший інтерес до Олени. Героїня своїм багнетом перемагає тих, хто намагається вторгнутися до її житла.
Проте фермеру Гілберту Маркхему вдається спроектувати на неї дружні почуття, які з часом переростають у щось більше. Місяцями чоловік не наважувався відкритися, але набрався мужності зізнатися. Хелен теж не байдужа до сусідів, але роман не складається. Причина - раптовий від'їзд сім'ї Грем.
Незабаром Гілберт дізнається, що його кохана повернулася до чоловіка, який втік у Вайдефелл-Холл за звинуваченням у розпусті. Про що Маркхем ще не знає, так це про те, що чоловік Хелен смертельно хворий, і вона піклується про нього. Чи судилося закоханим зустрітися знову, чи їх розлучать обставини й житимуть із проблиском надії в серці?  ©Kino4ua Незнайомка з Уайлдфелл-Холлу (1 Сезон) 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?