Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Довгий поцілунок на добраніч

Рік:
Ор. назва:
The Long Kiss Goodnight
Країна:
США
Режисер:
Ренні Херлін
Тривалість:
02:00:33
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Це історія молодої шкільної вчительки, яка втратила пам'ять вісім років тому. За збігом обставин, її ніхто не знав: вісім років у неї було нове ім'я, нова сім'я, але пам'ять почала повертатися після автомобільної аварії. Частково вона почала згадувати своє "темне" минуле. Звідки все це взялося - ідеальна реакція, холодна зброя і вміння користуватися вогнепальною зброєю? Це та багато іншого їй потрібно з'ясувати, щоб ніщо не заважало її новому життю. Фільм містить величезну кількість трюків, екшн-сцен, погонь і перестрілок. Стрілянина з різнокаліберної зброї і блискуче використання холодної зброї. Рідко можна знайти фільм, в якому звичайна шкільна вчителька з амнезією несе відповідальність за так багато. Режисер Ренні Харлін та сценарист Шейн Блек висміюють жорстокий світ терористів, корупцію в уряді - все це висміюється у фільмі, і тут є місце для сміху, сліз та адреналіну. Головна героїня раніше виконувала брудну роботу, а тепер збирається нав'язати свої правила всім і кожному. Для багатьох людей у своїй країні вона стала віддушиною, щоб помститися за всіх, хоч і не в реальності. ©Kino4ua Довгий поцілунок на добраніч 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?