Kino4ua.com
HD 720p
R

Мері Райлі

Рік:
Ор. назва:
Mary Reilly
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Стівен Фрірз
Тривалість:
01:48:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТакТребаПродакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Англія, 19 століття. Мері Райлі, молода жінка, яка подолала важке дитинство, працює покоївкою в заможному лондонському маєтку. Власник маєтку, доктор Джекіл, з великою повагою ставиться до Мері, захоплюючись і довіряючи їй за її людські якості та відданість. Час від часу дивна поведінка доктора привертає увагу Мері, а поява таємничого незнайомця містера Хайда, асистента доктора, порушує добрі стосунки між господарем і слугою... Мері Рейлі запропонувала ще одну варіацію історії про доктора Джекіла та містера Хайда. Фільм заснований на романі американської письменниці Валері Мартін, опублікованому в 1990 році. Тім Бертон був першим, хто зацікавився романом і захотів екранізувати його. Співпраця британського режисера Стівена Фрірза зі студією "Коламбія" над фільмом призвела до певних конфліктів. Британський режисер описав роботу американської студії як "дуже складну", а співпрацю між європейцями та американцями - як "не найщасливішу". Багато шанувальників акторки Джулії Робертс звинувачували Фрірза в тому, що вона у фільмі занадто сувора, занадто худа, мало посміхається і взагалі невиправдано "красива". ©Kino4ua Мері Райлі 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?