Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ефект спускового гачка

Рік:
Ор. назва:
The Trigger Effect
Країна:
США
Режисер:
Девід Коеп
Тривалість:
01:35:02
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Тихе і спокійне життя мешканців маленького провінційного містечка одного дня раптово порушується загадковою подією. Відбувається загадкова подія: в містечку повністю зникає електрика, телефонний та радіо зв'язок. Ніхто не знає, чому, і ситуація в містечку поступово загострюється. Зрештою, стосунки між мешканцями містечка різко погіршуються і перетворюються на примітивну картину полювання на людей і вовків. Зіткнувшись з такою критичною ситуацією, звичайний, мовчазний чоловік вдається до різних дій, щоб врятувати власне життя і життя своїх рідних. ©Kino4ua Ефект спускового гачка 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?