Kino4ua.com
HD 720p
G

Сонік ОВА (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Sonic the Hedgehog: The Movie
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кадзунорі Ікегамі
Тривалість:
00:27:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | UASpeedFilms
Переклад:
Російською - Оригінал
Цей мультфільм розповідає про пригоди незвичайного персонажа - їжачка з синіми голками на ім'я Сонік. Він справжній герой, який бореться зі злом всюди. Секретна зброя захована всередині їжака Соніка. Він може напрочуд швидко бігати.
При цьому він ніколи не втомлюється. Завдяки цьому герой практично невразливий і непереможний. Допоможіть його другу Тейлзу боротися зі злом. Об’єднавшись, вони вирішують зіткнутися зі злим професором Роботоніком, який прагне знищити все живе на Землі за допомогою власних винаходів. Лиходій створив пекельний генератор. Страшний вибух станеться, якщо ви не зупинитеся до заходу сонця. Їжачок Сонік з друзями вирушає до столиці, щоб вивести пристрій з ладу, але професор спритно влаштовує пастку. Виявляється, генератор — це просто приманка і не представляє ніякої небезпеки. Проблема полягає в механізованій копії Соніка, найкращому творінні робототехніки, здатному літати в кілька разів швидше героїв мультфільмів і навіть більше. Чим закінчиться протистояння між відважним їжачком, його другом і підлим професором-винахідником?  ©Kino4ua Сонік ОВА (1 Сезон) 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.3
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?