Kino4ua.com
480p
PG-13

Хлопці

Рік:
Ор. назва:
Boys
Країна:
США
Режисер:
Стейсі Кокрен
Тривалість:
01:22:42
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Джон Бейкер-молодший втомився від рутинного життя вищого світу, а ідея очолити велику продуктову мережу його не приваблює. Але одного разу його життя змінюється назавжди, коли він зустрічає Патті Вейр, яка рятує його від непритомності. Вона прокидається в кімнаті Джона і одразу ж починає наполягати на тому, що не потребує медичної допомоги, але через кілька хвилин знову втрачає свідомість. До тями Патті приходить лише наступного ранку. Згодом між молодими людьми виникають романтичні почуття, але Джон не підозрює, що ці стосунки призведуть до глибоких конфліктів з його родиною та друзями. ©Kino4ua Хлопці 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?