Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Незабутнє

Рік:
Ор. назва:
Unforgettable
Країна:
США
Режисер:
Джон Дал
Тривалість:
01:56:47
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТВ-І
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Життя судового експерта доктора Девіда Крейна одного дня починає руйнуватися, як картковий будиночок. Він стає головним підозрюваним у вбивстві своєї дружини, втрачає опіку над дітьми, повагу колег і підтримку родини. У фатальну ніч її вбивства його знаходять п'яним біля її тіла. Він не пам'ятає, що сталося, але незабутнє горе штовхає його докопатися до суті. Доля зводить його з Мартою Бріггс, нейробіологом, яка проводить дослідження пам'яті, щоб допомогти розумово відсталим людям з труднощами у навчанні.
Згідно з теорією доктора Бріггс, коли в спинномозкову рідину вводять спогади померлої людини, піддослідні зможуть бачити (і пам'ятати) останні події з життя померлої людини. Це єдиний шанс для Девіда розкрити таємницю вбивства дружини, і він погоджується взяти участь в експериментальній програмі доктора Бріггса. Але дослідження ще не завершено, і Девід ризикує втратити власне життя, перш ніж зможе розкрити цю справу. ©Kino4ua Незабутнє 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?