Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дванадцять

Рік:
Ор. назва:
Twelve
Країна:
США
Режисер:
Джоел Шумахер
Тривалість:
01:34:42
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Драма спільного французько-американського виробництва, знята Джоелем Шумахером за мотивами однойменного роману Ніка МакДоннела. Фільм розповідає про груп упідлітків-старшокласників, які живуть на Верхньому Іст-Сайді, де поширені насильство, наркотики та безладні статеві зв'язки, і проте, як вони підпалюють своє життя. У центрі фільму - життя хлопчика на ім'я Білий Майк, дитини із заможної родини, батько якої володіє мережею ресторанів. Білий Майк - дитина із заможної сім'ї, батько якої володіє мережею ресторанів і росте без матері, яка померла від раку грудей за два роки до подій, описаних у фільмі. Його батько і брат зовсім нехочуть його бачити, і вони змушені виживати на вулицях міста,а для цього їм потрібні гроші. Майк стає наркодилером і втягує у своє життя брата. Потім він продає наркотики в їхній школі і стає популярним і незалежним молодим чоловіком. Але так неможе бути завжди.Наркотики-цезлочин. Так само, як Майк злітає високо, він незабаром починає падати. Успіх змінюється одним нещастям за іншим... Брат Майка вбитий, а його найкращий друг потрапляє до поліції. ©Kino4ua Дванадцять 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?