Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Далечінь

Рік:
Ор. назва:
Faraway
Країна:
Німеччина, Хорватія
Режисер:
Ванесса Джопп
Тривалість:
01:49:02
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Зейнеп Алтин перебуває на межі своїх можливостей. Вона перевантажена роботою і тиском з боку чоловіка, дочки і літнього батька. Але смерть матері та її похорон, що ледь не закінчилися повною катастрофою, стануть для Зейнеп останньою краплею. Вона залишає Мюнхен і тікає на один із хорватських островів. У будинку, який її мати таємно купила багато років тому і заповідала їй, де тепер Зейнеп сподівається знайти спокій, свободу і себе. Однак усе змінюється, коли з'являється колишній господар будинку Йосип, що живе неподалік. ©Kino4ua Далечінь 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?