Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Збоченка з другим розміром (1 Сезон))

Рік:
Ор. назва:
Yamada's First Time: B Gata H Kei
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ямамото Юске
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | THE VOP
Сюжет описуваного аніме оповідає про 15-річну дівчину, яка називає себе Ямадою, що отримала статус старшокласниці. Незважаючи на як і раніше досить юний вік, сексуальні амбіції у дівчини просто зашкалюють - вона марить кількістю хлопців не менше сотні. Та й фантазії у неї, м'яко кажучи, специфічні. Ямада - досить приваблива дівчина і хоча б зовні точно небайдужа представникам протилежної статі. Єдине, що не подобається самій дівчині у своїй же зовнішності - другий розмір грудей, який вона вважає занадто маленьким.

Заради справедливості, варто зазначити, що Ямада все ж не є тупою секс-лялькою. У неї є певні успіхи в навчанні та спорті, проте готувати вона абсолютно не вміє. Втім, раніше вона сексом ніколи не займалася, у зв'язку з чим вона хоче знайти хлопця з аналогічною проблемою, щоб взаємно набути хоч якогось сексуального досвіду. Нещодавно дівчина була в книжковому магазині, і їй надав певну допомогу звичайний, хоч і досить сором'язливий, молодий чоловік на ім'я Косуда Такасі. Ямада вважала його ідеальним варіантом для першого в житті сексуального досвіду, у зв'язку з чим вона рішуче налаштована "розвести" його на секс. ©Kino4ua Збоченка з другим розміром (1 Сезон)) 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?