Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Маленький вогник (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
A Small Light
Країна:
США
Режисер:
Тоні Фелан, Леслі Гоуп, Сюзанна Фогель
Тривалість:
1 серія: ~ 50 хв. (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Перший сезон популярного проекту "Маленький вогник" пропонує глядачам історію 20-річної секретарки Міп Гіз. Головна героїня ніколи не очікувала, що стане рятівницею ще однієї родини. Одного разу до неї звертається начальник Отто Франк з проханням переховати його від нацистів, які активно зачищали країну під час Другої світової війни. Два роки Міп переховувала людей у своєм умаленькому будинку. Вона та її чоловік Ян вберегли від небезпеки вісьмох людей. Вони ховалися в секретній прибудові, куди немогли потрапити сторонні. Одного дня Міп знайшла щоденник Анни. У ньому вона у всіх фарбах писала про страждання і біль своєї сім'ї через націоналістичну ідеологію фашистського режиму. Героїня була переконана, що одного дня вони з Отто зможуть розповісти всьому світу про пережиті жахливі події. Сама Ґіз заперечувала проти того, щоб багато хто називав її в тексті героїнею. Вона робила те, що повинна була робити. В результаті про її героїзм і великі досягнення були написані книги, зняті фільми, розказані історії та легенди. ©Kino4ua Маленький вогник (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.4
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?