Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

X та Y (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Aiyou de Mishi
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сюй Цзя Лі Веньу
Тривалість:
1 серія: 16:00 (цілком серій: 16)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | THE VOP
Головний герой історії Ян повертається до рідного міста. Він ніколи не очікував, що опиниться в епіцентрі містичних подій, що тут розгортаються. Якимось чином він повинен стати частиною мрії XY Quest, де молодий чоловік зрештою зустрічає Сю, молоду красуню та за сумісництвом власницю закладу. Ця зустріч стає доленосною для обох героїв. Герой починає занурюватися в безодню ілюзії, де зустрічає не тільки його, але і всіх своїх друзів. Він повинен розібратися в усіх подіях і нарешті зрозуміти, що відбувається навколо нього...  ©Kino4ua X та Y (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?