Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Божественні діяння у світі без богів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kaminaki Sekaino Kamisama Katsudou / KamiKatsu: Working for God in a Godless World
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Інаба Юкі
Тривалість:
24 хв. 29 сек. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Kaizoku
Юкіто Урабе розчарований у своїх близьких. він хоче інших батьків. Йому неважливо, відомі вони, багаті чи дружні. Юкіто не хоче простих батьків, які люблять і піклуються про нього, як про рідних. Головний герой народився в сім’ї божевільних лідерів культу, які поклонялися Богу і твердо вірили, що діти повинні бути принесені в жертву заради Божого благословення, звірства близьких людей завдали шкоди герою. Юкіто із запізненням зрозумів, що його доля призначена. Він уже перевтілився в інший світ, про який мріяв.
Тут все інакше, ніж на Землі. Тут немає місця для гріха, Бога, загробного життя та смерті. Юкіто був щасливий, але перш ніж він це усвідомив, він ледь не помер на вулиці двічі поспіль. Юного героя рятує богиня, якій завжди поклонявся його батько. Вона розуміє нещасного хлопчика і починає з ним мандрувати світом. Всемогутня Мітама намагається дати хлопчикові принаймні надію на нормальне нове життя, але, як і сам Юкіто, у неї, здається, більше немає шансів. Однак чудеса і веселе виживання в новій реальності тільки починаються, тому героям потрібно бути готовими.  ©Kino4ua Божественні діяння у світі без богів (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?