Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Бути присяжним (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Jury Duty
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джейк Шиманський
Тривалість:
00:28:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Цей проект пропонує зазирнути в роботу присяжних в американських судах. Це дуже відповідальне призначення, оскільки оцінка третьої сторони часто впливає на остаточне рішення. Рональд Гладден активно курує практику незалежних адвокатів. Він сам суддя і займається цим уже більше року. В результаті Рональд опиняється в ситуації, коли він навіть не підозрює, що все навколо нереальне (особливо те, що присяжні насправді є акторами), а сама зустріч влаштована так, щоб вердикт був таким, яким він був задуманий. збільшення. Мені видали те, що було потрібно. Все, що відбувається, ретельно сплановано, але чи може Гладден здогадатися? ©Kino4ua Бути присяжним (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.2
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?