Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Місіс Девіс (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mrs. Davis
Країна:
США
Режисер:
Тара Ернандес, Деймон Лінделоф
Тривалість:
1 серія: 55:25 (цілком серій: 8 з 8)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Серіал «Місіс Девіс» розповідає про долю сестри Симони. Головна героїня – звичайна черниця, як на вигляд, так і насправді. Змушена боротися за людство, вона стикається з невблаганним ворогом.
Штучний інтелект на ім'я місіс Девіс. Ця рукотворна істота була створена людьми. Головний герой усвідомлює, наскільки небезпечна ситуація, і опиняється в ситуації, яка вимагає негайних дій.
У неї є друзі, які з радістю підтримують її в цій нелегкій справі. До речі, останній має особистий рахунок у місіс Девіс. Ключові гравці стають все ближче і ближче разом і створюють спільні підприємства. Сімону спонукають гарячі почуття до гріха, але вона залишається вірною своїй вірі та своїй боротьбі зі штучним інтелектом.  ©Kino4ua Місіс Девіс (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?