Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Пандора: вигаданий рай (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Pandora: Beneath the Paradise
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Янг-Хун Чхве
Тривалість:
01:06:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Чорний Верес / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Серіал про виживання в ситуації, коли ти відчуваєш себе на вершині світу, але кожен, кого ти зустрічаєш, одразу знаходить тебе за кермом. Головна героїня історії – вольова жінка, яка прагне стати першою леді. Дівчина за будь-яку ціну хоче захистити свою родину від сторонньої загрози. Вона стикається з жорстокою правдою життя, яка викликає у неї зловісні передчуття, але її забуте минуле все ще підлягає нейтралізації. Ця історія про кохання, помсту та битву, яка назавжди змінить героїв...  ©Kino4ua Пандора: вигаданий рай (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?