Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Теорія Змови

Рік:
Ор. назва:
Conspiracy Theory
Країна:
США
Режисер:
Річард Доннер
Тривалість:
02:15:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Є підозрілі люди, які думають, що навколо них лише вороги. Джеррі Флетчер з фільму "Теорія змови". Він працює таксистом у великому місті Нью-Йорк. Використовуючи уривки розмов між пасажирами та ЗМІ, Джеррі створив повну теорію жахливої ​​змови. Можливо, існує тіньова організація, яка має на меті захоплення влади в США. Тепер вони використовують супутники НАСА з найпотужнішою сейсмічної зброєю для ліквідації президента.
Співробітниця міністерства юстиції Еліс Саттон змушена вислухати всі припущення Флетчера. Жінка була змушена це зробити, бо Джеррі одного разу врятував її від пограбування. Наприкінці такого зізнання з’являється незнайомець. Вони викрадають Флетчера і Саттон. Під час візиту президента до однієї країни стався жахливий землетрус. Глава держави дивом залишився живим. таємничий лікар. Джонас дивується, звідки Джеррі про це дізнався. За допомогою агентів ФБР Вілсона та Фліпа Алісі та Флетчеру вдається втекти, але все стає ще більш заплутаним.  ©Kino4ua Теорія Змови 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?