Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фотографуючи фей

Рік:
Ор. назва:
Photographing Fairies
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Нік Уіллінг
Тривалість:
01:46:31
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Cine+
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Фотограф Чарльз Касл оплакує втрату своєї красуні-нареченої, яка загинула під час снігової бурі. Втративши надію і горе, він пішов на війну і знову і знову зустрічав смерть як фоторепортер.

Після війни Чарльз зустрічає таємничу незнайомку, яка показує йому картину справжньої феї. Непереборне бажання докопатися до істини приводить його в глухе містечко Біркінвелл. У цьому, здавалося б, спокійному місті Чарльз поступово втягується в містичне видовище, яке обіцяє райське блаженство, але приносить лише смерть оточуючим.

Чи зможе Чарльз розгадати таємницю, знайти межу між реальністю та фантазією, життям і смертю? ©Kino4ua Фотографуючи фей 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?