Kino4ua.com
HD 720p
R

Френсіс

Рік:
Ор. назва:
Frances
Країна:
США
Режисер:
Грем Кліффорд
Тривалість:
02:19:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Російською - Оригінал
Френсіс завжди була суперечливою фігурою. Багато в чому вона прославилася не кар'єрою кіноактриси, а неординарними витівками. Наприклад, 16-річна дівчина написала незвичайний і суперечливий твір про Бога, в якому прямо заявила, що Вищого Духа не існує. Тоді мало хто вірив, що цей твір виграє конкурс. Однак ця ж історія доставила чимало неприємностей родичам майбутньої телезірки. Незабаром Френсіс вирішила брати участь у студентському театрі, де зрозуміла, що хоче бути актрисою. Здібності Френсіс були відзначені, і через деякий час вона отримала запрошення в Голлівуд. Дівчина не роздумуючи вирушає в подорож у пошуках слави. Тоді вона навіть не підозрювала, що слава зіграє з нею злий жарт.  ©Kino4ua Френсіс 1982 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?