Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Судзуме зачиняє двері

Рік:
Ор. назва:
Suzume
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Макото Шінкай
Тривалість:
01:59:14
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Одного разу по дорозі до школи Ренай Івато зустрічає молодого чоловіка Сота Мунакату, який досліджує руїни неподалік. Старшокласниця веде Соті до руїн у горах, але з цікавості вирішує піти туди сама.
Сузуме знаходить інші двері серед руїн. Поза межами є казковий світ, який ви можете побачити та почути, але не можете увійти. Поруч був знайдений дивний камінь, але коли Сузуме підняла його, вона перетворилася на кішку і втекла. Раптом злякавшись, Горобець повертається до школи. Вона ще не знає, що її дії матимуть серйозні наслідки.  ©Kino4ua Судзуме зачиняє двері 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?