Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Лицар у чорному (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Black Knight
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Чо Ий Сок, Сін Йон Джу, Кім Хьон Док
Тривалість:
1 серія: 48:14 (цілком серій: 6/6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BaibaKoTV, DniproFilm, Клан Кайзоку
Переклад:
Російською - Оригінал
Майбутнє нашої планети не безхмарне. Ми з тривогою чекаємо вперед і сподіваємося, що світ не зійде з розуму і що прекрасні часи людства триватимуть. Забруднення вже є проблемою сьогодні, але в майбутньому досягне безпрецедентного рівня небезпеки. Ми живемо в альтернативній реальності, де людство не звертає уваги на цю проблему.
Виявляється, повітря настільки забруднене, що немає сенсу виходити на вулицю.
Всі просто сидять вдома і єдина затребувана професія - це кур'єр. Їм також доводиться не тільки доставляти вантажі, а й захищатися від злочинців, які регулярно крадуть навколишнє середовище і цінні речі в спеціальних ящиках і мішках.  ©Kino4ua Лицар у чорному (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?