Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Легенда про галактичних героїв (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Legend of the Galactic Heroes
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ішіґуро Нобору
Тривалість:
1 серія: ~30хв. (цілком серій: 110)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
У 35-му столітті люди почали залишати Сонячну систему і досліджувати сусідні галактики. Це призвело до появи численних колоній. Однак незабаром між колоністами та правителями Землі спалахнули конфлікти. Це завдало шкоди обом сторонам і призвело до повного знищення Землі. Відтоді влада опинилася в руках двох ворогуючих фракцій - Альянсу Вільної Планети та Імперії.

Райнхард фон Лоенґрам народився в бідній аристократичній родині. Його виховувала сестра Анна Роуз, яка замінила йому матір. Однак батько Лоенграма був п'яницею і продав свою доньку. З цього моменту вона стала наложницею галактичного імператора Фрідріха IV, останнього спадкоємця роду Гольденбаумів. Щоб врятувати сестру, Рейнхард присягнувся стати Великим Адміралом Імперії і знищити рід Гольденбаумів. Хлопець хоче не лише покарати лиходіїв, а й об'єднати всі планети та припинити війну. Ворожу сторону представляє адмірал Ян Венлі. Він ще не програв жодної битви і готовий битися проти імперських сил. Феццанські банкіри на чолі з Адріаном Любінським виступають за продовження війни. Незважаючи на численні інтриги політиків і багатіїв, Райнгардт повинен закінчити війну і зупинити кровопролиття за будь-яку ціну. ©Kino4ua Легенда про галактичних героїв (1 Сезон) 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb9.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?