Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Місто у вогні (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
City on Fire
Країна:
США
Режисер:
Джессі Перетц, Хайфа Аль-Мансур, Ліз Гарбус
Тривалість:
00:55:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
"Місто у вогні" слідкує за розслідуванням смерті студента, тіло якого було знайдено неподалік від Центрального парку в Нью-Йорку в липні на третьому курсі. Очевидно, хтось залишив тіло там, де воно зазвичай залишається непоміченим. Дивно, але ніхто не бачив Саманту Чіччаро в той день і ніхто не зміг розповісти, що сталося. Звичайно, в такій ситуації і в таких умовах було б дуже важко досягти якогось успіху в розслідуванні. Все, що ми знаємо, це те, що головна героїня повинна була провести час з друзями в клубі, але змушена була піти, щоб зустрітися з кимось. Звісно, Саманта не повертається, що залишає більше запитань, ніж відповідей чи пояснень. Розслідування просувається повільно, і в поліції з'являються нові докази та зачіпки. З'ясовується, що смерті жертв можуть бути якось пов'язані з серією пожеж, які нещодавно сталися в місті. До цього також причетна сім'я, яка займається музикою. Крок за кроком ситуація стає все більш заплутаною. ©Kino4ua Місто у вогні (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?