Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Таємниці пустелі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
High Desert
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джей Роуч
Тривалість:
00:40:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія розгортається навколо Пеґґі Ньюман, героїні, яка давно загубилася десь у пустелі, в маленькому містечку в Каліфорнії. Долина Юкка не є динамічним місцем з точки зору життя його мешканців. З іншого боку, саме тут Пеґґі вперше замислилася про своє майбутнє детектива! Вона мріяла опинитися в епіцентрі пригод і показати світові, що вона хороший детектив. Наразі не зрозуміло, наскільки Пеггі досвідчена як приватний детектив, але очевидно, що вона має потенціал для подальшого навчання та пошуку шляхів розкриття місцевих міні-злочинів. ©Kino4ua Таємниці пустелі (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?