Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Тест

Рік:
Ор. назва:
El Test
Країна:
Іспанія
Режисер:
Дані де ла Орден
Тривалість:
01:45:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал
Що б ви хотіли: отримати 100 000 євро зараз чи зачекати кілька років і заробити 1 мільйон євро? Група друзів бере участь у цікавому експерименті. Під час цього експерименту герої дізнаються багато нового про себе та інших.
Паула, віддана активістка, виховує доньку Інес і щасливо живе зі своїм чоловіком-невдахою Гектором. Паб Гектора не приносить доходу, тому сім'я ледве зводить кінці з кінцями. Одного дня подружжя вирушає в гості до своїх багатих друзів, підприємця Тоні та його подруги-психолога Берти. За столом розмова заходить про гроші, і Тоні пропонує друзям фінансову допомогу, щоб вирішити їхні проблеми. ©Kino4ua Тест 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?