Kino4ua.com
480p
R

Лексс

Рік:
Ор. назва:
Lexx
Країна:
Канада, Німеччина, Великобританія
Режисер:
Пол Донован
Тривалість:
01:30:00
Переклад:
Українська мова Субтитри, Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Космічний корабель Рекс був створений, щоб служити Божественній Тіні. Комаха за своєю природою, Рекс боїться павуків і павутиння, яке вони створюють. Однак він також володіє потужною зброєю, здатною знищити цілу планету одним пострілом, яку потім можна поглинути і використати як паливо. Він недовго служив Тіні, а згодом знищив Святий Орден.
Єретики намагалися його викрасти, але ключі від корабля дісталися Стенлі, який згодом став капітаном. Сам капітан колись був охоронцем, тепер він втікач, який викрав досконалу зброю Рекса. Допомагала йому у викраденні корабля рабиня кохання Зів, яку покарали за невиконання подружніх обов'язків і образу чоловіка в храмі. Однак перетворення з полонянки на рабиню кохання не обійшлося без пригод. У процедуру втрутилася одна з ящірок Крастера і передала йому свій ген. Завдяки цьому він зміг використовувати нові здібності та сили, недоступні звичайним людям.
Спочатку Стенлі був єретиком, якого передали Божественній Тіні для знищення. Однак Тінь залишила його охоронцем і змусила виконувати роль інформатора Крастера. Тож коли у героя з'явився шанс втекти, він не забарився. А Кай, вбивця, якого підіслала Тінь, мимоволі допоміг їм і став ще одним членом.
Сам Кай був останнім представником цивілізації Бруннен Джі. Планета була знищена Тінню, але почувши пророцтво, що Кай стане воїном і покладе край пануванню поневолених, Тінь вбила Кая. Потім Кая використовували як істоту для вбивства всіх небажаних людей, оскільки він нічого не пам'ятав. Знову його відправили вбивати всіх злочинців, щоб запобігти викраденню Рекса. Однак Кай повернув собі пам'ять і вирішив піти із Зевою та Стенлі. Каю вдалося вбити божественну тінь і зупинити терор, але це стало початком кінця Всесвіту Світла.
Екіпаж корабля не схожий на героїв всесвіту, які кидаються всіх рятувати. В чомусь вони божевільні, в чомусь жадібні і трохи боягузливі. Але це не заважає їм кидатися в епіцентр чергового заколоту і пережити його без втрат. ©Kino4ua Лексс 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?