Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вайлд

Рік:
Ор. назва:
Wilde
Країна:
Велика Британія, Німеччина, Японія
Режисер:
Брайан Гілберт
Тривалість:
01:52:03
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця біографічна драма розповідає про життя і творчість відомого англійського письменника, поета і філософа Оскара Уайльда. Талановита і яскрава особистість Оскара привертає увагу оточуючих, а його твори приносять славу молодим письменникам. Він успішний, заможний і дуже задоволений своїм усталеним життям, яке забезпечує йому творчість, одруження і таємні любовні зв'язки. Незважаючи на одруження з Констанцією та наявність дітей, Оскару Уайльду вдається вести подвійне життя. З одного боку, він хороший сім'янин, а з іншого - ліберал і перелюбник.
Дружина не могла дати йому всього, чого він потребував, тому він знайшов вихід у перелюбі. Однак черговий роман з лордом Альфредом Дугласом, неймовірно вродливим молодим чоловіком на прізвисько "Боссі", перевернув життя Оскара догори дригом. Цей юнак був не простою людиною, а членом лондонського суспільства, і Оскар був зачарований його особистістю, відкритістю та зухвалістю. ©Kino4ua Вайлд 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?