Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Абсолютна влада

Рік:
Ор. назва:
Absolute Power
Країна:
США
Режисер:
Ленні Найгаус
Тривалість:
02:01:09
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Герой фільму має лише одне бажання: завершити свою останню справу і вийти на пенсію. Лютер Вітні - першокласний злодій, але цього разу він опинився не в тому місці. Він має нещастя спостерігати із зачиненої кімнати за протистоянням між чинним президентом Аланом Річмондом та його коханкою. Насолоджуючись простим проведенням часу, спалахує протистояння, і вона намагається використати канцелярський ніж як зброю, тільки щоб бути застреленою агентом Секретної служби, який приходить на допомогу своєму босу.
Поспішаючи замести сліди, і вони, і співробітники президентської адміністрації забувають про ніж. Все це виглядає як пограбування, і Вітні майже вдається втекти з доказом, але грабіжників знаходять. Погоня закінчується невдачею, але життя Лютера в небезпеці.
Сет Френк береться за розслідування і незабаром розуміє, що є розбіжності між справою та оригінальною історією. Слідчі пов'язують Вітні зі справою, але не вірять, що він є вбивцею. Коли Лютер дізнається більше про таємниці Річмонда, він вирішує, що корумповані злочинці мають отримати урок. ©Kino4ua Абсолютна влада 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?