Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

В тилу ворога

Рік:
Ор. назва:
Behind Enemy Lines
Країна:
США, Філіпіни
Режисер:
Марк Ґріфітс
Тривалість:
01:25:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Кріс Бернетт - військовий пілот, який сподівається взяти участь хоча б в одній бойовій місії, але його наставник, адмірал Леслі Рейгейт, вважає, що його підлеглі не готові, і тримає його подалі. Під час чергової розвідувальної місії наш герой помічає дивну активність і відхиляється від курсу. Його винищувач зазнає аварії, і Кріс залишається сам на ворожій території. Поки адмірал Райгарт порушує всі правила під час рятувальної місії, наш герой робить все можливе, щоб врятуватися.
Фільм зачаровує своїми візуальними ефектами, блискучими операторськими кадрами і, звичайно ж, грою провідних акторів. ©Kino4ua В тилу ворога 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.2
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?