Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Феєрверк

Рік:
Ор. назва:
Fireworks
Країна:
Японія
Режисер:
Такеші Кітано
Тривалість:
01:43:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Російською - Оригінал
Культовий актор Такеші Кітано, який не лише зняв, написав сценарій, змонтував і зіграв головну роль у фільмі "Феєрверк", грає людину, яка виснажена життєвими труднощами і долає ще багато чого. Поліцейський Йошитака Ніші не може оговтатися від смерті своєї дитини і приголомшений звісткою про те, що його кохана дружина Міюкі невиліковно хвора.
Під час операції з упіймання злочинця Ніші вбиває колегу, важко ранить і калічить друга і звільняється з поліції. Він віддає все своїй вмираючій дружині і подорожує з нею країною. Допомагаючи дружині, другу-інваліду та вдові вбитого колеги, Ніші вдається до злочинів, але не дбає про власну долю. Однак Ніші сильно заборгував якудза і зазнає переслідувань з їхнього боку. ©Kino4ua Феєрверк 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?