Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Перший лицар при дворі Аладіна

Рік:
Ор. назва:
A Kid in Aladdin's Palace
Країна:
США
Режисер:
Роберт Л. Леві
Тривалість:
01:29:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Стародавнім східним містом Басра править добрий і справедливий Аладдін. Його рідний брат давно затаїв на нього образу. Він прагне влади та багатства, і лише чарівна лампа та її джин можуть здійснити його мрії. Захоплюючі події починаються одного дня, коли маленький хлопчик із США знаходить лампу на горищі і чудесним чином потрапляє до Бальси. Дух лампи переносить хлопчика до стародавнього царства Сходу, де він стає другом Алі-Баби. За допомогою Алі-Баби хлопчикові вдається врятувати султана та його дружину принцесу Жасмин. ©Kino4ua Перший лицар при дворі Аладіна 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?