Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

День батька

Рік:
Ор. назва:
Fathers' Day
Країна:
США
Режисер:
Айван Райтман
Тривалість:
01:39:11
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Джек Лоуренс і Дейл Погні не підозрюють про свою дружбу, поки випадково не зустрічаються. Під час розмови вони дізнаються, що мають дещо спільне. Вони обидва шукають своїх 17-річних синів-підлітків, і в них однакові імена. Чоловіки довгий час нічого не знали про свого сина і дізналися про його існування лише від своєї колишньої дівчини, з якою вони розлучилися кілька років тому. Вони вирішують допомогти один одному знайти сина і через деякий час виявляють, що шукають одного і того ж хлопчика. Що це означає, що між ними є син і що він один з двох? Вони повинні знайти хлопчика, щоб дізнатися правду... ©Kino4ua День батька 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?