Kino4ua.com
480p
PG-13

Пророк Єремія: викривач царів

Рік:
Ор. назва:
The Bible Stories: Jeremiah
Країна:
США, Італія, Німеччина
Режисер:
Гаррі Вайнер
Тривалість:
01:31:25
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ПЕРШИЙ
Переклад:
Російською - Оригінал
Це історія про долю Божого чоловіка, який боровся проти язичників у країні царя Йосії. Монарх намагався поширювати християнство, але людське тіло тлінне, тому Єремія, його найближчий помічник, взяв справу в свої руки.
Після смерті Йосії царство охопила смута, і навіть найпалкіші віруючі засумнівалися в передбаченнях пророка. Що ж робить Єремія з упевненістю? Що Єремія робить впевнено і як він доносить Боже слово до тих, хто його не знає?
Щоб відтворити біблійні події, режисер Гаррі Вайнер зібрав команду найталановитіших акторів. Деякі з цих акторів стали популярними завдяки чудовому виконанню своїх ролей у фільмі. Чудові костюми та професійна гра акторів допомогли фільму стати однією з найуспішніших постановок на релігійну тематику в усьому світі. ©Kino4ua Пророк Єремія: викривач царів 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?