Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Єдиноріг: Вічні воїни (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Unicorn: Warriors Eternal
Країна:
США
Режисер:
Ґеннді Тартаковскі
Тривалість:
00:22:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | КорМет
Переклад:
Російською - Оригінал
Злі сили наближаються до темних вулиць Лондона часів індустріальної революції. Герої, відомі як єдинороги, випадково прокинулися в тілах підлітків замість дорослих воїнів, якими вони колись були. Мелінда, могутня чаклунка, Сенг, космічний монах, та Едред, ельфійський воїн. Зі спотвореними спогадами та ослабленою магічною силою, ці троє, за допомогою робота на паровій тязі Коперника, повинні розкрити таємниці минулого та сьогодення і прокласти шлях до перемоги над позачасовою загрозою. ©Kino4ua Єдиноріг: Вічні воїни (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.0
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?